Karta biznesu

  1. Karta Biznesu to projekt rekomendujący wyłącznie zweryfikowane, zapewniające najwyższą jakość usług i produktów firmy lokalne.
  2. Celem karty jest promocja lokalnej przedsiębiorczości, wsparcie w promocji firm małych i średnich, zachęcenie do współpracy i realizacji wspólnych inicjatyw przedsiębiorstw niezależnie od wielkości i liczby zatrudnienia.
  3. Istotą karty biznesu jest fakt, że będzie ona dystrybuowana wyłącznie w firmach dużych i średnich, które tym samym staną się partnerem projektu, będą promowane za pośrednictwem strony www.kartabiznesu.pl i otrzymają Certyfikat Marki Sukcesu za wsparcie lokalnego biznesu. Nie będą tym samym uczestnikami programu jako oferent produktów i usług.
  4. Przystąpienie do programu Karta Biznesu jest płatne i warunkowane wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.
  5. Karta wydawana jest bezpłatnie. W ramach projektu będą systematycznie realizowane konkursy na najbardziej rzetelną i przedsiębiorczą firmę lokalną.
  6. Karta będzie dostępna w miastach: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Kraków, Wrocław, Lublin, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Białystok i będzie obowiązywała wyłącznie na usługi/ produkty firm lokalnych.
No votes yet.
Please wait...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress